Slalomová dráha - provoz
Hostel Kemp
Půjčovna lodí Půjčovna inline bruslí a jízdních kol
Kontakty

Výuka eskymáckých obratů

Baví vás ježdění na kajaku či na kánoi na divoké vodě? A nebaví vás neustále trávit čas plaváním, vyléváním a nastupováním zpět do lodi? Právě pro vás je ideální využít naše instruktory, kteří vás naučí eskymácký obrat. Ježdění na vodě se pro vás tak stane zase o něco zábavnější.
Pokud nemáte vhodný materiál (neopreny pro případ chladnějšího počasí, vesty, krycí zástěry, přilby,...) rádi vám ho za zvýhodněnou cenu zapůjčíme. Cena výuky se pohybuje podle vaší šikovnosti - jak dlouho se budete učit a kolik vás přijde. Informujte se na těchto kontaktech

vloženo 9.3.2010 v 11:40

Výuka jízdy na kajaku, kanoi či raftu

Začínáte se na vodě teprve učit nebo už máte nějaké zkušenosti? Přijďte se zdokonalit ve svém umění. Chcete se naučit na kajaku, kanoi či na raftu? Úplné začátečníky naučíme základům, pokročilým pomůžeme odstranit špatné návyky a zdokonalíme jejich techniku. U nás se vám budo věnovat odborníci na slovo vzatí - reprezentanti ve vodním slalomu, raftingu, účastníci nejvyšších českých soutěží. Proto neváhejte a rezervujte si instruktora i materiál za zvýhodněné ceny.

Vloženo 9.3. 2010 v 23:15

Výuka jízdy na SUP

SUP neznamená jen mrchožrouta. SUP je zkratkou pro velice atraktivní sport - Stand Up Paddelboarding. Ideální varianta sportu pro teplé letní měsíce. Pokud milujete windsurfing a nefouká, pokud milujete surfing a nemáte vlny a moře, pokud chcete posílit celé tělo a nechce se vámdo posilovny je SUP pro vás ideálním sportem. Pro méně zkušené jezdce máme připravený startovací bazén, kde se naučíme základy a můžeme vyrazit na klidnou vodu. Pro ty odvážnější a zkušenější je připravena slalomová dráha se svými peřejemi. ZÁBAVA ZARUČENA. Materiál vám rádi zapůjčíme a instruktora si můžete objednat na info@raftingcb.cz nebo tel. +420731410796.

Vloženo 9.3. 2015 v 4:48

...zpět na Vodácké centrum ČB